Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

BEREK 2 CZYLI UPIÓR W MOHERZE

ZMIANA TERMINU NA 8.03.2021 (Poniedziałek)

*** Dzień Kobiet ***

Kultowy „Berek” powraca, a wraz z nim nasi ulubieni bohaterowie – Anna i Paweł, czyli para sąsiadów, których kiedyś połączyła... nienawiść. Dziś, kiedy oboje odłożyli na bok swoje uprzedzenia, wzajemna niechęć zamieniła się w sympatię. Dobra zmiana – bez dwóch zdań! Może nawet za dobra… Kiedy bezustanna, intensywna obecność Anny w życiu sąsiada doprowadza jego związek do rozpadu, Paweł postanawia coś z tym zrobić i znaleźć sąsiadce inne zajęcie. Co skutecznie odwróciłoby od niego uwagę starszej pani? Oczywiście mężczyzna! Problem w tym, że Anna, powodowana wyrzutami sumienia, wpada na niemal identyczny pomysł i rozpoczyna poszukiwania nowego partnera dla Pawła.

Szykują się więc dwie randki w ciemno! Co z nich wyniknie? Sprawdźcie sami! Niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa gwarantowane!

Obsada: Ewa Kasprzyk, Daniel Olbrychski, Maria Niklińska, Antoni Pawlicki, Kamil Kula, Damian Kulec/Łukasz Płoszajski

 Bilet: 120zł

Czas trwania: 105 minut z przerwą

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
105 minut z przerwą

Video

Galeria

BEREK 2 CZYLI UPIÓR W MOHERZE

Opinie o spektaklu

KS napisał(-a) w dniu 12.03.2021 o godzinie 13:55

Też byłam 8.03 na spektaklu i jak dla mnie super. Świetna obsada i dialogi :)

MW napisał(-a) w dniu 08.03.2021 o godzinie 22:12

Wyjątkowo słabo! Nie widziałem Berek 1, natomiast Berek 2 delikatnie mówiąc nie rozśmiesza. 2 godziny zastanawiałem się po co przyszedłem do teatru. Przyszedłem po dobrą zabawę a otrzymałem raptem kilka śmiesznych dialogów. Może trafiłem na gorszy dzień swój a może na gorszy dzień aktorów.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram