Loading...

Pikantni - komedia - wyłącznie dla Widzów dorosłych - PREMIERA!!

Pikantni - komedia - wyłącznie dla Widzów dorosłych - PREMIERA!!

Pikantny pomysł urozmaicenia pożycia małżeńskiego...

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada: Anna Mucha, Barbara Kurdej - Szatan, Maurycy Popiel, Michał Ziembicki

Bilety: 40€, 35€, 30€

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
1h 45 min (z przerwą)

Video

Galeria

Pikantni

Opinie o spektaklu

Andrzej W. napisał(-a) w dniu 14.11.2019 o godzinie 21:41

Dzien dobry bardz podobal nam sie spektakl w Düsseldorfie. Bylo przepieknie , Super. Jedynie zawiodla nas Mucha. Za szybko "odleciala" i nei mielismy mozliwosci uzyskania autografu ani porozmawiac. A szkoda bo czlowiek po to idzie zeby sie zobaczyc, porozmaiac i posluchac. To bylo niegrzeczne z jej strony, a bilety zaplacilismy szkoda.
Natomiast bardzo ucieszylismy sie ze pani zostala i moglismy zamienic kilka slow. Przeczytalem ze jest pani z Opola,a z Kluczborka i tam tez urodzony. A oplole to miasto gdzie czesto odwiedzalem. A teraz tylko raz w roku na urlopie jak jestesmy to zawsze jedziemy do Opolamiasto pozwiedzac. Chcielibysmy kiedys pojechac na Festiwal Piosenki Opolskiej. moze kiedys mazenia sie spelnia.
Na koniec jeszcze chcialbym pania pozdrowic z Düsseldorfu i moze kiedys jeszcze raz nas odwiedzicie.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram