Loading...

Komedia z Dreszczykiem - premiera

Komedia z Dreszczykiem - premiera

Bilety dostępne na godz. 18:00 - zapraszamy na Abendkasse Teatr Savoy Graf-Adolf-Str. 47

Do pięknej posiadłości nad jeziorem w 30 rocznicę ślubu, przyjeżdża Konrad – scenarzysta hitowych niegdyś seriali. Nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką Izabellą – lekko wyblakłą już gwiazdą kina. Namiętnemu rendez-vous z kipiącą erotyzmem, dużo młodszą Bianką, przeszkodzi jednak nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo… Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina – medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – co łączy te elementy? Koniecznie zajrzyjcie do domu nad jeziorem...

Obsada: Magdalena Wołłejko, Lucyna Malec, Piotr Cyrwus, Marek Siudym

 

Bilety: 50€, 45€, 40€

 

Opinie innych Widzów:

"Jeśli chcesz oderwać się od świata rzeczywistego, polecam ten uroczy spektakl. Aktorzy wspaniali, a tekst Meggie W.Wrightt, jak zwykle, rozśmiesza i zaskakuje zakończeniem"

 

"Rewelka! Uśmiałam się na maksa! Aktorstwo Lucyny Malec, Marka Siudyma, Magdaleny Wołłejko i podwójna rola Piotra Cyrwusa GENIALNE!!! Scenariusz świetny, zaskakujący... Wybawiłam się na maksa! Polecam"

Autor – Meggie W. Wrightt
Reżyseria – Magdalena Wołłejko
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Kostiumy – Ewa Gdowiok
Muzyka – Marcin Piękos
Produkcja – Joanna Cywińska Produkcje

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
110 minut z przerwą

Video

Galeria

Komedia z Dreszczykiem - premiera

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram